O mnie

Surdologopeda, przedsiębiorca, twórca kursów online, między innymi Akademii Surdologopedy, Logopedycznego Startu. Szkoły młodego logopedy, współautor książki „Moje dziecko ma wadę słuchu”, twórca pomocy LogoKroko, ale także twórca ogólnopolskiej akcji #jestemślimaczkiem oraz #kochamsłyszeć.

Pracuje z dziećmi z wadami słuchu i z opóźnionym rozwojem mowy, kreatywnie i atrakcyjnie wspomagając ich rozwój mowy już od ich urodzenia.

Prowadzi także konsultacje i terapie w placówce medycznej, a także szkolenia stacjonarne, szkolenia online, webinary i tworzy własne pomoce terapeutyczne.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń logopedycznych, prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce, sama przeszkoliła także już kilka tysięcy osób w tym zakresie!

Prowadzi strony: www.agnieszkakapron.pl, na której można znaleźć wiele materiałów wspierających rozwój mowy dziecka oraz sklep dla logopedów www.skleplogopedy.pl , gdzie znajdziesz mnóstwo przydatnych fizycznych produktów oraz www.logozoo.pl na której można zakupić LogoKroko, pomoc do wspomagania rozwoju mowy: pierwszych słów i pierwszych zdań dziecka.

Logopeda z pasją, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Przewiń na górę