Najczęstsze pytania

  1. Czy muszę zakładać konto?

Jeśli chcesz tylko przejrzeć, co zawiera platforma: nie musisz. Jeśli chcesz mieć dostęp do setek kart pracy i materiałów wideo musisz założyć konto, wykupić interesujący cię pakiet i zalogować się, by swobodnie pobierać i oglądać interesujące cię materiały. 

2. Jak mogę zapłacić za subskrypcję?

Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię pakiet, klikniesz wykup subskrypcję, a następnie wypełnisz wszystkie niezbędne pola w zamówieniu, oraz wybierzesz płatność przez bramkę płatniczą Tpay.

3. Nie dostałam/em dostępu do konta, mimo, że je wykupiłem/am, co robić?

Dostęp do konta uzyskujesz automatycznie po wykupieniu subskrypcji. W trakcie realizowania zamówienia automatycznie tworzysz swoje konto podając adres e-mail, następnie otrzymujesz automatyczną wiadomość z ustawieniem dowolnego hasła. Jeżeli nie możesz odnaleźć wiadomości, sprawdź na twojej skrzynce e-mail wszystkie foldery w tym SPAM/OFERTY/PROMOCJE lub napisz na info@bazaterapii.pl

  1. Czy mogę korzystać z kart pracy w terapii oraz dawać je dzieciom do domu (lub wysyłać)?

Tak, wykorzystywanie kart pracy w terapii jest wskazane, a nawet konieczne 😉 Jak najbardziej dozwolone jest także przekazywanie pojedynczych kart pracy jako np. prace domowe oraz wysyłanie ich DO RODZICÓW lub pacjentów, jednak nie mogą być one ani powielane, ani przesyłane osobom trzecim. Zabronione jest także publikowanie materiałów na jakichkolwiek stronach (także w mediach społecznościowych), ale także przesyłanie ich osobom trzecim np. Innym terapeutom.

  1. Czy mogę udostępnić karty pracy innym terapeutom?

Nie. Karty pracy ani materiały wideo nie mogą być przesyłane innym terapeutom. Może z nich korzystać jedynie osoba, która wykupiła subskrypcje.

  1. Czy mogę udostępnić karty pracy w mediach społecznościowych/na stronach internetowych?

Nie. Zabronione jest także publikowanie materiałów na jakichkolwiek stronach (także w mediach społecznościowych), a także przesyłanie ich osobom trzecim np. innym terapeutom.

  1. Czy mogę publikować zdjęcia materiałów w trakcie ich przygotowania lub terapii?

Jak najbardziej! 😉 Zdjęcia z przygotowań np. wydruku kart pracy z terapii czy z pracy ze swoim dzieckiem są mile widziane, można oznaczać mnie także w mediach społecznościowych, chętnie zobaczę jak na nich pracujesz 😉

  1. Od kiedy i do kiedy mam dostęp do bazy kart pracy?

Od dnia zaksięgowania wpłaty na konto, przez kolejne 3, 6 lub 12 miesięcy w zależności od wykupionego pakietu.

  1. Zapomniałem/am hasła

Przy zalogowaniu kliknij „zapomniałeś hasła?” I postępuj według instrukcji.

  1. Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Możesz otrzymać ją na swoją firmę, imienną czy na placówkę, wystarczy, że w formularzu, przy zakupie, podasz potrzebne dane.

  1. Mam inną trudność, gdzie mogę się zgłosić?

Napisz do mnie, chętnie ci pomogę: info@bazaterapii.pl 😉
Przewiń na górę